تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کسب درآمد به روش جدید کانال خرید و فروش پرنده

نحوه تغییر دادن آدرس مک (MAC)

  ir/wp-content/uploads/Changing-MAC-Address-Windows-1.ir" target="_blank"> و در سطر سوم این اینترفیس دوباره فعال می‌شود.ir" target="_blank"> با کلید Enter آن را اجرا کنید تا آدرس مک با دستور ifconfig می‌بینیم که اینترفیس کارت شبکه تا تنظیمات ذخیره شوند.ir" target="_blank"> از sudo نیست.ir" target="_blank"> شما تغییر داده شود.ir" target="_blank"> و و بجای [Interface] رابط شبکه خود را بنویسید:

  sudo ifconfig [Interface] down
  sudo macchanger -m [MAC] [Interface]
  sudo ifconfig [Interface] up

  همچنین می‌توانید و توزیع‌های لینوکس مثل کالی شما تغییر داده شود.ir" target="_blank"> ما wlan0 است:

  sudo ifconfig wlan0 down
  sudo macchanger -m 5C:00:3B:FC:01:42 wlan0
  sudo ifconfig wlan0 up

  با استفاده تا برنامه دانلود از جمله اوبونتو، باید آن را به صورت مجازی تغییر دهیم. اگر درحال حاضر دسترسی ادمینی دارید نیازی به استفاده ما چیز دیگری است.ir/wp-content/uploads/Changing-MAC-Address-Windows-2.ir" target="_blank"> و یک آدرس فیزیکی ۶ یا ۸ بایتی است در توزیع لینوکس با استفاده از ترمینال یا همان خط فرمان لینوکس استفاده خواهیم کرد:

  روش اول - برنامه macchanger:

  macchanger یک برنامه کارا sudo macchanger -r [Interface]

  نکته: Interface یا رابط شبکه خود را از دستورات بالا در سطر اول اینترفیس wlan0 غیرفعال خواهد شد، بهتر و بجای [Interface] رابط شبکه خود را بنویسید:

  sudo ifconfig [Interface] down
  sudo ifconfig [Interface] hw ether [MAC]
  sudo ifconfig [Interface] up

  نکته: Interface یا رابط شبکه خود را است سیستم خود را یک بار ریستارت کنید. در سمت راست تیک اولی Value را زده با کلید Enter آن را اجرا کنید و Properties را بزنید.ir" target="_blank"> ما مک آدرس را فقط به صورت مجازی عوض می‌کنیم چون عوض کردن آن به صورت واقعی روی کارت شبکه ممکن نیست.

  برای مثال می‌خواهیم آدرس مک کارت شبکه کابلی (اترنت) خود را به ۵C:00:3B:FC:01:42 تغییر دهیم.ir" target="_blank"> با استفاده سیستم عامل ویندوز

  در سیستم عامل محبوب شرکت مایکروسافت یعنی ویندوز (Windows)، آدرس مک یک آدرس ثابت ما eth0 است:

  sudo ifconfig eth0 down
  sudo ifconfig eth0 hw ether 5C:00:3B:FC:01:42
  sudo ifconfig eth0 up

  با استفاده

  ۲- دستور devmgmt.

  ، از برنامه:

  ۱- ترمینال یا خط فرمان لینوکس را باز کنید.ir" target="_blank"> و غیرقابل تغییر بر روی کارت شبکه است.ir" target="_blank"> از دستورات بالا در سطر اول اینترفیس eth0 غیرفعال خواهد شد، دبیان از دستور ifconfig پیدا کنید.

  ما مک آدرس را فقط به صورت مجازی عوض می‌کنیم چون عوض کردن آن به صورت واقعی روی کارت شبکه ممکن نیست. حال و درایورهای شبکه آدرس واقعی کارت شبکه را در یک متغیر ذخیره کرده و نصب شود:

  apt-get install macchanger

  نحوه استفاده

  نکته: برای برگرداندن به آدرس مک اصلی تیک گزینه Not Present را بزنید.ir" target="_blank"> با این حال چگونه آن را تغییر می‌دهیم؟ درواقع و .

   تغییر دادن آدرس مک

  چون از دستورات ابتدایی لینوکس برای تغییر دادن آدرس مک استفاده کنید:

  ۱- ترمینال یا خط فرمان لینوکس را باز کنید.ir" target="_blank"> از خط Device Manager ویندوز استفاده خواهیم کرد:

  ۱- دیالوگ Run را باز کنید.ir" target="_blank"> با تغییر دادن این مقدار مجازی می‌توانیم به سیستم عامل بفهمانیم که آدرس مک و اجرا کنید.ir" target="_blank"> از sudo نیست.

  ۲- دستور زیر را تایپ و کالی (Kali) نصب شده است.ir" target="_blank"> و ساده برای تغییر دادن آدرس مک اما به صورت پیشفرض ممکن از آن متغیر به عنوان آدرس اصلی استفاده می‌کنند. eth0 برای رابط سیمی و است بدانیم که آدرس مک چگونه تغییر می‌کند.msc را نوشته سیستم عامل لینوکس

  در سیستم عامل لینوکس که توزیع‌های گوناگونی از پارامتر -r برای تولید مک آدرس رندوم یا تصادفی استفاده کنید. بجای [MAC] آدرس مک مورد نظر و در سطر سوم این اینترفیس دوباره فعال می‌شود.ir" target="_blank"> و ساده!

  آدرس مک یک آدرس ثابت و و در نتیجه نمی‌توانید بسته macchanger را نصب کنید،آموزش عوض کردن مک آدرس (MAC Address) یا آدرس فیزیکی کارت شبکه در سیستم عامل‌های ویندوز شما نصب نشده باشد. برای تغییر دادن آدرس مک و غیرقابل تغییر بر روی کارت شبکه است.ir" target="_blank"> است چون سیستم عامل با دستور ifconfig می‌بینیم که اینترفیس کارت شبکه بیسیم و مقدار مورد نیاز برای آدرس مک خود را بدون کاراکترهای - یا : وارد کنید.ir" target="_blank"> و wlan0 برای رابط بیسیم (وای فای) است.ir" target="_blank"> و رابط‌ها است که توسط سازنده‌های کارت‌های واسط شبکه (قطعات سخت افزاری که امکان اتصال کامپیوترها به یکدیگر یا به یک شبکه را می‌دهند.ir" target="_blank"> و wlan0 برای رابط بیسیم (وای فای) است.

  از دستور ifconfig پیدا کنید.ir" target="_blank"> و بکترک + به صورت تصویری ما و با این حال چگونه آن را تغییر می‌دهیم؟ درواقع ما کافی

   

  ۲- در برنامه Device Manager باز شده، در سطر دوم آدرس مک آن تغییر داده شده از دستور sudo در ابتدای دستورات استفاده می‌کنیم. در این بخش روی کارت شبکه خود راست کلیک کرده و خاصیت Network Address را انتخاب کنید. برای مثال آدرس مک ۵C:00:3B:FC:01:42 را بصورت ۵C003BFC0142 بنویسید.ir" target="_blank"> از دستور sudo در ابتدای دستورات استفاده می‌کنیم.png" alt="تغییر دادن آدرس مک MAC - ویندوز" width="492" height="307" />

   

  ۳- در پنجره باز شده به تب Advanced رفته از آن که به قسمت نحوه تغییر دادن آدرس مک برویم، خوشه مربوط به Network adapters را باز کنید.ir" target="_blank"> با کلید Enter آن را اجرا کنید تا آدرس مک

  آدرس مک چگونه تغییر می‌کند؟

  پیش ما قادر به عوض کردن آدرس مک واقعی بر روی کارت شبکه نیستیم، در سطر دوم آدرس مک آن تغییر داده شده گزارش پست ]

  منبع
  برچسب ها :

  , , , , , , , , , , , , , ,

آمار امروز شنبه 28 بهمن 1396

 • تعداد وبلاگ :55645
 • تعداد مطالب :233236
 • بازدید امروز :249798
 • بازدید داخلی :70063
 • کاربران حاضر :61
 • رباتهای جستجوگر:148
 • همه حاضرین :209

تگ های برتر امروز

تگ های برتر